0.00 EUR
Reģistrēties

Līzinga iespējas

Ozola Mēbeles.lv piedāvā līzinga iespējas sadrbībā ar AS LATEKO LĪZINGS.

Līzinga kalkulators atrodams šeit, sadaļā pakalpojumi.

 

AS „LATEKO LĪZINGS” savus pakalpojumus Latvijas tirgū piedāvā jau 18 gadus. Šo gadu laikā uzņēmums ir kļuvis par vienu no vadošajiem kreditēšanas uzņēmumiem Latvijā. 

AS „LATEKO LĪZINGS” sniedz iespēju ērti, vienkārši un izdevīgi iegādāties preci, par to norēķinoties ar pēcapmaksu ar Jums individuāli sastādītu maksājumu grafiku, kas ļauj izvēlēties atbilstošu atmaksas periodu un maksājumu apmēru.
Katram klientam ir iespēja iegādāties gan atsevišķu preci, gan preču kopumu un noformēt to kredītā. Izvēlēto preci varēsiet saņemt uzreiz, bet maksājumus veikt ik mēnesi vadoties pēc sastādītā maksājuma grafika. 

AS „LATEKO LĪZINGS” piedāvā aizdevumu no 50 EUR līdz 3000 EUR ar tā atmaksu līdz pat 36 mēnešiem. Kredīta pirmā iemaksa sākot no 0%. Ja pirkuma summa būs virs 1400 EUR pirmā iemaksa būs 10% no preces cenas. 

AS „LATEKO LĪZINGS” pakalpojumus var saņemt Latvijas Republikas pilsonis/nepilsonis, kā arī ārvalstu pilsonis ar derīgu uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā, vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Klientam ir jābūt regulāriem, pierādāmiem ikmēneša ienākumiem un pozitīvai kredīta vēsturei. Kredīta noformēšanai nepieciešama derīga pase vai ID karte. Noformējot kredīta līgumu, klientam ir iespēja izvēlēties izdevīgāko atmaksas datumu (15 dienu robežās), kā arī nepieciešamības gadījumā atgriezt aizdevumu pirms līguma termiņa beigām, maksājot procentus tikai par faktiski izmantoto kredīta termiņu.

© Copyright 2015 SIA Cnl Global All rights reserved.
Drošības kods